ORGANISATION

INSP drives af en forening bestående af en generalforsamling, en direktion, en ledelse, ansatte og brugere.

Til hverdag drives huset af en ledelse og ansatte, som skaber rammerne for det daglige liv og husets udvikling sammen med frivillige.

Hos INSP ser vi alle som bidragere til husets liv og udvikling. Vi er i øjenhøjde med hinanden uanset om du er direktør, ansat eller frivillig.

INSP!_proces_8.jpg

ANSATTE

BRO_20170524_INSP_Camilla_Martens_1012-Edit.jpg

Camilla Martens

Souschef

camilla@insp.dk

BRO_20170523_INSP_Sillia_M_Sievers_331-Edit.jpg

Silla Marie Mørch Sievers

Social rumforsker

silla@insp.dk

INSP7.png

Sascha Faxe

Udviklingsmedarbejder

sascha@insp.dk

BRO_20170524_INSP_Brian_E_Hansen_1429-Edit.jpg

Brian Engberg Hansen

Madmissionær

brian@insp.dk

INSP2.png

Signe Møller Rosendal

Kommunikationsdesigner

signe@insp.dk

INSP6.png

Jette Nielsen

Netværksfacilitator

ledigemeddrive@insp.dk

INSP5.png

Kenneth Filiti Kristensen

Vært

kenneth@insp.dk

BRO_20170524_INSP_Mads_O_Nielsen_1639-Edit.jpg

Mads Østergaard Nielsen

Projektmedarbejder

sound@insp.dk

BRO_20170523_INSP_Stine_B_Helles_693-Edit.jpg

Stine Bardesleben Helles

Konstitueret direktør

stine@insp.dk

BRO_20170523_INSP_Daniel_Neyberg_445-Edit.jpg

Daniel Nayberg

Kulturansvarlig

daniel@insp.dk

BRO_20170523_INSP_Theis_Thomsen_169-Edit.jpg

Teis Thomsen

Vært

teis@insp.dk

INSP3.png

Jane Marckmann

Pædagogisk køkkenleder

jane@insp.dk

BRO_20170523_INSP_Gitte_Wrang_132-Edit.jpg

Gitte Wrang

Bookingansvarlig

booking@insp.dk

INSP1.png

Marianne Johansen

Uviklingsmedarbejder

marianne@insp.dk

INSP4.png

Emily Rindal

Vært

emily@insp.dk

INSP7.png

Lars Danai Paludan

Community organizer

sound@insp.dk

BRO_20170524_INSP_Akif_Yalzin_1499-Edit.jpg

Akif Yalcin

Vicevært og rengøring

insp@insp.dk